Dünya Haberleri

#


Cadılar Bayramı: Gelenekler, Tarih ve Kutlamalar mask

Cadılar Bayramı: Gelenekler, Tarih ve Kutlamalar

Cadılar Bayramı, korku ve eğlencenin bir araya geldiği, kostümler giyilip şekerlerin dağıtıldığı, cadılar, hayaletler ve canavarlarla dolu bir tatil olarak bilinir. Her yıl 31 Ekim'de kutlanan bu özel gün, özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde büyük bir coşkuyla karşılanırken, dünya genelinde de popüler bir kutlama haline gelmiştir. Peki Cadılar bayramı nedir ? Cadılar bayramı neden kutlanır ? Cadılar bayramı ne zaman ? Cadılar bayramını kimler kutlar ?Afganistan'ın Herat Vilayeti'ndeki Depremlerde son durum ne ? mask

Afganistan'ın Herat Vilayeti'ndeki Depremlerde son durum ne ?

Afganistan'da meydana gelen depremler, merak konusu haline geldi. Herat Vilayeti'nde yaşanan depremlerin ardından Afganistan'daki ölü sayısı büyük bir endişe kaynağı olmuş durumda. Herat Vilayeti'nde meydana gelen depremler, en büyükü 6,3, en küçüğü ise 4,6 büyüklüğündeydi ve maalesef ölü sayısı şu an itibariyle 320'ye ulaştı. Afganistan'daki depremde kaç kişi öldü? Ölü sayısı ne kadar? İşte detaylar:


DEVAMINI GÖSTER

Anket

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A Grubu'nda Bayern Münih, Manchester United ve FC Kopenhag ile eşleşti. Size göre temsilcimiz bu guruptan çıkar mı ?

Tüm anketler