SANKO Üniversitesi tıp fakültesi’nden bilimsel etkinlik

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde Oftalmolojide Güncel Pratik Yaklaşımlar: Tanı ve Tedavide Ne Yapıyorum konulu bilimsel toplantı düzenlenecek.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde Oftalmolojide Güncel Pratik Yaklaşımlar: Tanı ve Tedavide Ne Yapıyorum konulu bilimsel toplantı düzenlenecek.

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesinde 2 Mart 2019 tarihinde saat 16.00da başlayacak toplantıya Gaziantep ve çevre illerden göz hastalıkları uzmanları katılacak.

Diyabetik Makula Ödemi konulu ilk oturumda SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalından Doç. Dr. Erhan Özyol Diyabetik Makula Ödeminin Patofizyolojisi ve Kliniği konusunda sunum yapacak. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalından Prof. Dr. Emin Özmert ise olgular üzerinden kendi klinik deneyimlerini ve güncel pratik yaklaşımlarını paylaşacak.

Toplantının ikinci oturumunda Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu konusu işlenecek. Bu oturumda SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalından Doç. Dr. Pelin Özyol hastalığın patofizyolojisi ve kliniği Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalından Prof. Dr. Figen Şermet ise olgular üzerinden kendi klinik deneyimlerini ve güncel pratik yaklaşımları konularında sunum yapacak.

Toplantının son oturumunda ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalından Prof. Dr. Figen Şermet ve Prof. Dr. Emin Özmert Cerrahi Stres Yönetimi ve Retina konusunda söyleşi gerçekleştirecek.

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesinde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesinin Hemşirelik Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde Moleküler Tıp Hemşirelik Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

BASIN BÜLTENİ 

27 Şubat 2019 - Sağlık

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 212 02 41
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?