Yüzme yarışlarında büyük başarı

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Alleben Yüzme Havuzunda düzenlenen Okullar Arası Minikler ve Küçükler Yüzme Yarışmasında SANKO Okullarının Kız - Erkek Takımı Minikler A Kategorisinde Kız - Erkek Takımı Minikler B Kategorisinde ve Kız Erkek Takımı Küçükler Kategorisinde olmak üzere 6 takımı il birincisi oldu.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Alleben Yüzme Havuzunda düzenlenen Okullar Arası Minikler ve Küçükler Yüzme Yarışmasında SANKO Okullarının Kız - Erkek Takımı Minikler A Kategorisinde Kız - Erkek Takımı Minikler B Kategorisinde ve Kız Erkek Takımı Küçükler Kategorisinde olmak üzere 6 takımı il birincisi oldu.

Minikler A Kategorisinde Duru Kayın Zeynep Sude Güntekin Ada Ulusoy Nur Zorkirişçi Irmak Zehra Kökmen Tülay Günsoy Lara Çehreli Neva Çayırlı Dila Suzem Parlak Hatice Nur Göksular Bilge Eyşan Güzelden oluşan kız takımı il birincisi olmayı başardı.

Minikler A Kategorisinde Alperen Göksular Mustafa Kerem Kaya Batuhan Kömürcü Miraç Enes Akbaş Murat Efe Süzgün Ahmet Poyraz Kılıç Berkay Katırcıoğlugil Hasan Mert Simitçi Rüzgâr Ata Kuday Doruk Erdoğan ve Emre Candan oluşan erkek takımı il birinciliği elde etti.

Minikler B Kategorisinde  Beren Kalyoncu Çınar Özkamalı Ezgi Bütün Defne Göçer Yağmur Diken İdil Kurt ve Elif Azra Suattan oluşan Kız Takımı ve takımı Minikler B Kategorisinde Mehmet Ozan Çağlı Berke Almacıoğlu  Onur Güzel Eyüp Mete Öztürk Oktay Doruk Özuslu ve Çınar Özpineciden oluşan erkek takımı birinciliğe kulaç attı.

Beren Anlaş Beril Tanrıtanır İpeksu Bulgan Defne Su Demirbakan Canem Evgülü Irmak Erdem Defne Evişen ve Azra Çetginden oluşam kız takımı Küçükler Kategorisinde Kadirhan Sağlam Ali Emre Simitçi Deniz Aksoy Yiğit Settar Evgülü Deniz Keskin Mehmet Ali Öztürk Mehmet Berat Balık Ali Mert Kurt ve Fahri Tuna Suatdan oluşan erkek takımı Küçükler Kategorisinde il birinciliğine uzandı.

SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı yüzme yarışmasında 6 takımlarının il birinci olmasının yanı sıra sporcularının bireysel yarışlarda da 53 altın 13 gümüş ve 16 bronz madalya kazanmalarının haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Asyalı bu başarıyı sağlayan öğrencileri Sosyal Etkinlikler Direktörü Bahadır Mete Horasanı öğretmenler Meltem Kalkan Muhammed Fatih Karakurt Ahmet Süral ve Hidayet Uskalı kutladı.

BASIN BÜLTENİ 

19 Mart 2019 - Spor

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 212 02 41
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?