Gülsan Holding çalışanları iftarda buluştu

Gülsan Holding çalışanları Geleneksel Gülsan Holding İftar Buluşmalarında bir araya geldi. Kalender Plazada düzenlenen iftar yemeği büyük ilgi gördü.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri
+6
Haber albümü için resme tıklayın

Gülsan Holding çalışanları Geleneksel Gülsan Holding İftar Buluşmalarında bir araya geldi. Kalender Plazada düzenlenen iftar yemeği büyük ilgi gördü.

Her zamankinden daha çok çalışmak üretmek ve birlik beraberlik içerisinde ülke ekonomisine katkı sağlamak zorunda olduklarını ifade eden Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu Gülsan ailesinin çalışanlarıyla birlikte  önümüzdeki süreçte de daha büyük başarılara imza atacağına inandığını ifade etti.

Gülsan Holding bünyesinde değişik kademelerde çalışanlar için düzenlenen Geleneksel Gülsan Holding İftar Buluşmaları kapsamında Kalender Plazada düzenlenen iftar yemeği büyük ilgi gördü. Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Topçuoğlu ve Topçuoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topçuoğlunun da katıldığı iftar yemeğinde yapılan kura çekilişlerle kazanan işçilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve Kaşmir Halı Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Topçuoğlu çalışanlarla yakından ilgilenerek Ramazan aylarını kutlarken Gülsan Holding bünyesinde 15 20 25 30 ve üzeri yılını tamamlayan çalışanlara da günün anısına birer plaket ve çeşitli hediyeler verildi. Türkiyenin zorlu bir süreçten geçtiğini bu sürecin birlik ve beraberlik içerisinde aşılabileceğini ifade eden Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu herkesin her zamankinden daha fazla çalışması üretmesi istihdam oluşturması ve ekonomiye katma değer sağlaması gerektiğini vurgulayarak Gülsan ailesinin kurulduğu ilk günden bu yana ekip ruhuyla hareket ettiğini ve elde edilen başarılara çalışanlarıyla birlikte imza attıklarını sözlerine ekledi. 

Topçuoğlu yaptığı konuşmasına Ramazan ayının ülkemiz için huzur ve bereket ayı olmasını diliyorum. Sizlerin de ortak çabası ve ekip ruhu başarılarla dolu bir yıl geçirmemizi sağladı. Başarıya giden yolda elbette işveren ve çalışanların el ele vererek gerçekleştirilen işi en iyi yapma çabaları önem taşımaktadır. Birlik ve beraberlik içerisinde Gülsan ailesi olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Ülke kalkınmasına destek veremeye üretmeye ve ürettiklerimizi en iyi koşullarda dünya pazarlarında pazarlayarak ülkemize döviz kazandırmaya devam edeceğiz. dedi. İftar sonrası yapılan hediye çekilişinde de çalışanlara çeşitli hediyeler dağıtıldı. Bünyesinde üç bine yakın işçi istihdam eden Gülsan Holdingin çalışanlara yönelik düzenlediği iftar yemeklerinin önümüzdeki günlerde de devam edeceği ifade edildi.

BASIN BÜLTENİ 

13 Mayıs 2019 - Gündem

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 212 02 41
Reklam bilgi

Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?