“Gazianteplileri azarlamak kimsenin haddi değildir!”

CHP Milletvekili ve aynı zamanda Gaziantepli Mahir Polat, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i sert sözlerle eleştirdi.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri

CHP YDK Üyesi, İzmir Milletvekili ve aynı zamanda Gaziantepli Mahir Polat twitter üzerinden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i sert sözlerle eleştirdi. @vekilmahirpolat kullanıcı adıyla twitter da bulunan Polat, İstanbul Güngören’de yakaladıkları başarıya dikkat çekerek, Fatma Şahin’in bazı Gaziantepli dernek başkanlarını tehdit etmesine sert tepki gösterdi.

GÜNÜN EN ÖNEMLİ HABERLERİ İÇİN TIKLA

GAZİANTEPLİLERİ AZARLAMAK KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR!”

Milli Mücadelede büyük bir kahramanlık destanı yazarak Gazilik unvanı alan, her zaman demokrasiden ve adaletten yana tavır koyan Gaziantepliler 23 Haziran İstanbul seçimlerinde de demokrasi ve adaletten yana tavrını koydu. Benim de büyük bir onurla taşıdığım ‘Gaziantepli’ olma unvanı ile partim tarafından Gaziantepli seçmenlerin yoğun olarak yaşadığı Güngören’de görevlendirildim.

Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ‘İstanbul’da Yaşayan Gaziantepliler Buluşması’, Güngören’de STK ve dernekler ile yaptığımız çalışmalar neticesinde oyumuz; 5,3 puan artarak 71,648 den 82,934’e yükseldi.

Ancak bizim başarılarımızdan rahatsız olan AKP yöneticileri apar topar Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı, Fatma Şahin’i Güngören’de görevlendirdi. Sayın Şahin ilk iş olarak Ekrem İmamoğlu’na destek veren bazı dernek başkanlarıyla görüşmelerde bulunarak ‘sizin ne işiniz var onların yanında’ diyerek tehditler savurdu.

Buradan Fatma Şahin’e sesleniyorum! Bir belediye başkanının görevi dernek yöneticilerini tehdit etmek değildir. Artık bu kibirden, nefret söylemlerinden ve milleti azarlamaktan vazgeçin! Sizin göreviniz halka hizmet etmektir. Gazi şehir Gazianteplileri azarlamak kimsenin haddi değildir! İzmir’de, İstanbul’da kaybettiniz. Gazi şehrin yurttaşlarına sırt çevirenler, İstanbul’daki Antepliler tarafından gerekli cezaya çarptırılmışlardır.

BASIN BÜLTENİ 

24 Haziran 2019 - Siyaset

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 212 02 41
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?