SANKO, GAPSHOES’TA

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi 29. GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı Terlik Saraciye ve Yan Sanayi Kış Fuarında stant açtı.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi 29. GAPSHOES Uluslararası Ayakkabı Terlik Saraciye ve Yan Sanayi Kış Fuarında stant açtı.

Ziyaretçilerin ve katılımcıların ilgi gösterdiği stantta dileyen katılımcı ve ziyaretçiler ücretsiz tansiyon ve kan şekeri ölçümü yaptırıyor.

Ayrıca hastane bünyesinde verilen sağlık hizmetleri ve uygulamalarla da ilgili bilgiler paylaşılıyor.

Ortadoğu Fuar Merkezinde Gaziantep Valisi Davut Gül Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Gaziantep Sanayi Odası GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mahsum Altunkaya Gaziantep Ayakkabıcılar Odası Başkanı Mehmet Emin İnce ve davetlilerin katılımı ile  açılan fuar 5 Temmuz 2019 tarihi akşamına kadar ziyaret edilebilecek.

SANİ KONUKOĞLU UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Çağdaş hastane yönetimi anlayışıyla yönetilen ve sağlıkta yüksek kalitenin adresi haline gelen hastanede Acil Servis Biyokimya Patoloji ve Tıbbi / Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarları Radyoloji Nükleer Tıp Kardiyovasküler Cerrahi Organ Nakli Merkezi Nefroloji Hematoloji Terapötik Aferez Merkezi Genel Cerrahi Beyin Cerrahisi Çocuk Cerrahisi Dahiliye Gastroenteroloji Endokrinoloji Kulak Burun Boğaz Pediatri Kardiyoloji Göğüs Hastalıkları Üroloji Ortopedi ve Travmatoloji Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Göz Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Nöroloji Psikiyatri Göğüs Cerrahisi Dermatoloji Uyku Laboratuvarı Obezite Merkezi Periton Diyalizi Merkezi GETAT Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp ve Üremeye Yardımcı Tedavi Merkeziyle uzman tanı ve tedavi yöntemleri uygulanıyor.

BASIN BÜLTENİ 

04 Temmuz 2019 - Ekonomi

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (532) 212 02 41
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?