SG Gayrimenkulden emlak alım ve satımları hakkında önemli tüyolar

Gaziantep'te özellikle son dönemlerde sektörünün parlayan yıldızı olan SG Gayrimenkul, emlak alım ve satımı konusunda çok önemli uyarılarda bulundu...

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri

Gaziantep'te özellikle son dönemlerde sektörünün parlayan yıldızı olan SG Gayrimenkul, emlak alım ve satımı konusunda çok önemli uyarılarda bulundu...

Yatırım yapmak yada ev, arazi gibi taşınmazlara sahip olmak isteyen kişilere seslenen SG Gayrimenkul sahibi Selçuk Görücü ve Satış müdürü Ramazan Yörükbaş şöyle konuştu "Müşterilerimiz istedikleri gayrimenkulü belirlerken kararlı olmalıdırlar. Alınacak olan emlakın, ikamet amacıyla mı yoksa yatırım amacıyla mı olacağını belirlemek, önem arz eden ilk husustur. Zira bu konuda göz ardı edilemeyecek derecede ciddi farklar vardır. İşte bu farklar da, müşterilerimizin kazanması ya da kaybetmesi konusunda belirleyici unsur rolünü üstlenmektedir."

SG Gayrimenkul sahibi Selçuk Görücü ve Satış müdürü Ramazan Yörükbaş açıklamalarının devamında şunları ifade etti "Kazanmak ya da kaybetmekten kastım; alınacak olan gayrimenkulde profesyonel bir eksper çalışmasının yapılabilirliği, alınması gereken bir takım risklerin kabul edilebilirliği ve gelecek vaat eden bir portföy olup olmama konusunda fikir birliğinin sağlanmasıdır. Aksi halde, yapılacak olan ticaret hüsranla sonuçlanabilir. Beklenmedik bir takım kötü sonuçlara mahal vermemek için başvurulabilecek ilk yer ise, hiç şüphesiz alanında uzman ve güvenilir bir Gayrimenkul Firması’dır.

Alışılagelmiş toplum kuralları çerçevesinde; nasıl ki günümüzde birçok insanın devamlı gittiği doktoru, avukatı, kuaförü, terzisi ya da devamlı aynı yerden alışveriş yaptığı marketi olduğu gibi, her ailenin de gayrimenkul işlemlerinde profesyonelce yardım alabileceği bir Gayrimenkul Danışmanı olmalıdır. Müşterilerimizin yapacakları tüm gayrimenkul alım, satım ya da kiralama işlemlerinde, aracı bir firma ile çalışmaları; kendilerine hem paralarından hem de zamanlarından kar etme imkânı sağlayacaktır. Yeter ki yapılan ticaretin temelinde, dürüstlük ve ahlak kuralları egemen olsun…"

HABER MERKEZİ 

14 Kasım 2019 - Ekonomi

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 212 02 41
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?