Müşterilerimizin mart - nisan taksitlerini erteledik

ASCE İnşaat Kurucusu Abdulkadir Konukoğlu Müşterilerimizin içerisinde bulunduğu sıkıntılarının çözümüne katkı sunmak amacıyla Mart ve Nisan ayları taksitlerinin ödeme vadesini 60 gün erteledik ve bu taksitlere herhangi bir vade farkı uygulanmamasına karar verdik dedi.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

ASCE İnşaat Kurucusu Abdulkadir Konukoğlu Müşterilerimizin içerisinde bulunduğu sıkıntılarının çözümüne katkı sunmak amacıyla Mart ve Nisan ayları taksitlerinin ödeme vadesini 60 gün erteledik ve bu taksitlere herhangi bir vade farkı uygulanmamasına karar verdik dedi.

Konukoğlu her şeyi devletten bekleyerek hiçbir milletin layık olduğu değere ulaşamayacağını belirterek koronavirüsün etkisi ile artan ekonomik sıkıntılar üzerine ASCE İnşaat müşterilerini rahatlatacak önlem aldıklarını söyledi.

ASCE İnşaattan konut alanlara gönderdikleri mesajla kararı ilettiklerini kaydeden Konukoğlu Müşterilerimizin içerisinde bulunduğu sağlık kökenli ekonomik sıkıntılarının çözümüne katkı sunmak ve topluma karşı duyarlılığımızı dikkate alarak bugünden itibaren Mart ve Nisan ayları taksitlerinin ödeme vadesini 60 gün erteledik ve bu taksitlere vade farkı uygulanmamasına karar verdik. İçinde bulunduğumuz hassas donemi ancak el birliği ile geride bırakabiliriz ifadelerini kullandı.

SANKO ÇALIŞANLARINA 1000ER TL DESTEK

SANKO Holding Onursal Başkanı da olan Konukoğlu iki gün önce SANKO müşterilerinin Türkiyenin ve dış ticarette pazar konumundaki ülkelerde yaşanan sağlık kökenli ekonomik sıkıntılarına çözüm olması amacıyla 31 Mart 2020 tarihine kadar SANKO şirketlerinden yapılan tüm satışların vadelerini vade farklı ilave edilmeksizin 60 gün ertelediklerine ve müşterilerin mevcut borçlarının tamamına ilave 60 gün vade tanıdıklarına vurgu yaptı.

Konukoğlu Ailesi olarak her zaman çalışanların müşterilerin ve ülkenin çıkarını ön planda tuttuklarını vurgulayan Abdulkadir Konukoğlu sözlerini şöyle tamamladı:

Ülkemiz ve milletimiz varsa biz de varız. Bu anlayışla var olduk olmaya da devam edeceğiz. Çalışanlarımızı ailemizin birer ferdi olarak görürüz. İçerisinde bulunulan ortamı dikkate alarak müşterilerimize olduğu gibi Türkiye genelinde SANKO şirketlerinde istihdam edilen taşeron ve stajyerler dahil 14 bini aşkın çalışana 1000er TL ödeme yaptık.

BASIN BÜLTENİ 

20 Mart 2020 - Ekonomi

Muhabir İsmail Tunç


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (532) 212 02 41
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?