Şehitkamil’den personellerine büyük jest

Yeni tip coronavirüs Covid-19 salgınına karşı ilk günden aldığı yayılmayı önleyici tedbirlerle halkın sağlığını güvenceye almak adına mesai yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu sahada görev yapan belediye personellerini sevindirecek bir karar aldı.

İsmail Tunç
İsmail Tunç Tüm Haberleri

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yeni tip coronavirüs Covid-19 salgınına karşı yayılmayı önleyici tedbir çalışmaları kapsamında görev yapan belediye personellerine 900 TL ödeme yapacaklarını duyurdu. Başkan Fadıloğlu Bizler iyi günde ve kötü günde hizmet etmekle mükellefiz. Bizim görevden kaçma gibi bir düşüncemiz olamaz dedi.

Yeni tip coronavirüs Covid-19 salgınına karşı ilk günden aldığı yayılmayı önleyici tedbirlerle halkın sağlığını güvenceye almak adına mesai yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu sahada görev yapan belediye personellerini sevindirecek bir karar aldı.

Şehitkamil Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde sahada çalışan personellerin bir kısmı ile bir araya gelen ve bugüne kadarki özverili çalışmalarından ötürü kendilerine teşekkür eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu sahada görev yapan tüm personellere 900 TL ödeme yapacaklarını söyledi. Alınan karar karşısında büyük mutluluk yaşayan personeller uzun süre Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlunu alkışladı.

KURU KURUYA TEŞEKKÜR OLMAZ

Saha personellerine hitaben konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu şu ifadeleri kullandı:

Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz.  Yalnızca Türkiye değil yalnızca Gaziantep değil tüm dünya sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Bu sıkıntıyı aşmanın tek formülü var. Mümkün olduğu kadar virüsün yayılmasını azaltmak gerekiyor. Bundan sonraki süreçte bize düşen görev yaptığımız işin en iyisini en düzgün bir şekilde yapabilmek.

Bizim yapmış olduğumuz belediyecilik hizmetinde sahada çalışırken Park ve Bahçeler Müdürlüğü Sosyal İşler Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü en sıkıntılı ve en riskli müdürlüklerimiz. Bu işlerin iyi günü var kötü günü var. Bizler iyi günde ve kötü günde hizmet etmekle mükellefiz. Bizim görevden kaçma gibi bir düşüncemiz olamaz. Sağ olun sizler bunu en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyorsunuz. Tabi şartları iyileştirebilmek adına da neler yapabiliriz bunu Gaziantep Valiliğimiz ile çalışıyoruz. Bugün kuru kuruya da teşekkür olmaz diyorum.

Allah sizden razı olsun. Ayın 16sından itibaren görev yapan bütün arkadaşlarımızın tamamında bu olağan üstü hal devam ettiği müddetçe bu salgın ile ilgili faaliyetler devam ettiği müddetçe arkadaşlar sizlerin maaşlarına ekstra destek vereceğiz. Bu karar yalnızca Park ve Bahçeler Müdürlüğü Sosyal İşler Müdürlüğü Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünde görev yapan sahadaki personellerimiz için geçerli olacak. Direkt vatandaşlarımıza hizmet götüren arkadaşlarımıza vermiş oldukları emek için bir bedel takdim edeceğiz.

Burada da emeğin karşılığı yalnızca teşekkür değil dedik buradaki çalışan kardeşlerimizin tamamına ayın 16sından itibaren bu ayın maaş bordrosu yapılırken her günlük yevmiyesine artı 30 TL net para girişi yapılacaktır. Bu aylık olarak 900 TLye tekabül edecek. Verilecek parayı alacak arkadaşlar sahada çalışan arkadaşlarımız olacak. Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbim memleketimizin yüzüne baksın insanlığın yüzüne baksın. Arkadaşlar dua edelim ama duamızı ederken de bu virüsün yayılmasını engellemek adına da birebir üstümüze düşen görevi yapalım. Allah hepinizden tekrar razı olsun.

BASIN BÜLTENİ 

23 Mart 2020 - Gündem

gaziantepinhabercisi.com son bir ayda 145.763 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Gaziantep Markaları

Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gaziantep ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 461 99 27
Reklam bilgi


Anket Size göre Gaziantep pahalı bir şehir mi?