Yeniden merhaba Gaziantep

Koca İhtiyar
Koca İhtiyar

Bundan tam 20 yıl önce çıktığımız bu yolda yeni bir yüz, yeni bir habercilik anlayışı ile karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Daha önce olduğu gibi şimdi ve bundan sonra önceliğimiz elbette Gaziantep. Bu güzel şehrimizde olup biten her şeyi sıcağı sıcağına Gaziantep'in habercisi takip edecek ve sizi bilgilendirecek.

Basın kuruluşlarının en çok iddia ettiği konu tarafsız olmaktır. Ancak biz yani Gaziantep'in habercisi olarak daima bu aziz milletten yana taraf olacağımızı açıkça, peşinen ve şimdiden deklare ediyoruz.

Bu aziz milletin yararına ve menfaatine olan her konunun arkasında zararına olan her konunun ise tam karşısında duracağımızı bilmenizi isteriz.

20 yıllık tecrübemiz, uzman kadromuz ile sadece doğruların habercisi olacağımız herkes tarafından bilinmelidir.

Gaziantep'in habercisi'nin tek amacı bu güzide millete doğruyu sadece doğruyu sunmaktır. Size vereceğimiz her haberde mutlaka kendinizden, hayatın içinden mutlaka bir şeyler bulacaksınız.

Başlangıçtada söylediğimiz gibi elbette önceliğimiz Gaziantep ancak haber portalımızda ülke gündemine dair spor,siyaset,ekonomi,magazin,sağlık gibi haberleride bulabileceksiniz. Yerel duygularla hareket edip ulusal formatta yola çıkan Gaziantep'in habercisi hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Her türlü görüş,öneri ve eleştirilerinizi WhatsApp ihbar hattımız olan 0 532 212 0 241 numarasına iletebilirsiniz..

Saygılarımızla

Gaziantep'in habercisi 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Koca İhtiyar tarafından kaleme alındı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/makale/1742174/koca-ihtiyar/yeniden-merhaba-gaziantep