Bu haber tamamen erkekleri ilgilendiriyor

Erkeklerin hoşlandığı kızı, etkileyebilmesi, onu kendine âşık edebilmesi için bazı stratejileri uygulaması gerekmektedir. Yapılması gerekenleri sizler için derledik.

Kızın karşısında güçlü ol: Kızlar güçlü erkeklerle beraber olmak isterler. Burada anlaşılması gereken, fiziksel güçten ziyade sosyal güçtür. Yani arkadaş çevren geniş olmalı ve kaliteli insanlarla takılmalısın.

Bitiren taraf sen ol: Sohbet bitme sinyalleri veriyorsa, sonlandıran taraf sen olmalısın. Kızla buluşulduğunda, vaktinin az olduğunu söylüyorsa, artık gidebiliriz diyen taraf, sen olmalısın. Ne kızı çok arayıp üstüne düş, ne de ilgisizlik gösterip aramamazlık yapma! Kız seni cepte zannetmesin, ulaşılmaz ol!

Kızda bağımlılık hissi oluştur: Kızın sana bağımlı olabilmesi için, ona zor günlerinde yardım et, çevresindekilerin ilgi göstermediği zamanlarda, sen ilgi göster. Ama kıza çok ilgi gösterilen zamanlarda da sen ilgi gösterme, kendini ağartan sat!

Esrarengiz ol: Bunun için kızın her sorduğuna cevap verme, bazılarına da komik cevaplar ver! Bunlar hem kızı güldürür, hem de esrarengiz bir hava yaratır.

Editör Gökhan Aksoy

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1763120/bu-haber-tamamen-erkekleri-ilgilendiriyor