GTB'den hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep Ticaret Borsası GTB Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi GAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GAOSB başkanlığı görevine seçilen Mustafa Topçuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine başarı temennisinde bulunan GTB Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu Türkiyenin en büyük organize sanayi bölgelerinin başında gelen Gaziantep OSBnin Mustafa Topçuoğlunun başkanlığında yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önemli başarılara imza atacağına inandıklarını söyledi.

GTB olarak OSBnin gerçekleştireceği tüm proje ve çalışmalarda her zaman yanlarında olacaklarını kaydeden Tiryakioğlu Tüm kurumlar ve STKlar olarak hepimizin ortak paydası Gazianteptir. Bu gaye her alanda marka şehir Gaziantep olgusunun oluşmasına ve şehrimizin bugün ekonomide sahip olduğu değerlere ve başarılara zemin oluşturmuştur. Bu bağlamda şehrimiz ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlayacak üretime istihdama ve ihracata katkı sunacak tüm faaliyetlerde destek ve iş birliğine hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum dedi.

Başkan Topçuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncıda 1969 yılında Türkiyede ilk defa oluşturulan organize sanayi bölgelerinden biri olarak faaliyete başlayan Gaziantep OSBnin bugün hizmet yelpazesini 5 farklı bölgeye yaydığını anımsatarak bu gelişme ivmesinin yeni dönemde daha da artmasını beklediklerini söyledi.

Topçuoğlunun gerek iş yaşamında gerekse de GSO Meclis Başkanlığı döneminde elde ettiği başarı ve tecrübelerle kent ve ülke ekonomisine yönelik yararlı hizmetlerini GAOSBde sürdüreceğini ifade eden Akıncı Şehrimiz Türkiyenin en fazla ihracat yapan 6 ilinden birisi. Birçok sektörde ülke üretimin yarısına yakın bir bölümüne tek başına karşılamakta. Tarıma dayalı gıda sanayinde ise yine ülkemize başkentlik yapmakta. Sahip olduğumuz bu güçlü potansiyeli ve enerjiyi 2023 hedeflerimiz doğrultusunda iş birliğiyle çok daha ileri seviyelere taşıyacağımıza inanıyoruz. Sayın Topçuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum diye konuştu.

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğluda GTB heyetinin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek şehirdeki tüm paydaşlarla ortak akılla hareket ederek Gaziantep ekonomisine katkı sağlayacak çalışma ve projeler içerisinde yer alacaklarını söyledi.

Ziyarette GTB Meclis Başkan Yardımcıları Karaca Türkmen Enver Çokay GTB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Alagöz Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Çakır Bilal Darı Nebi Koca Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkan Yardımcısı Cengiz Şimşek Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Gümüşoğlu ve OSB Bölge Müdürü Özer Özcanda  hazır bulundular.

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1767584/gtbden-hayirli-olsun-ziyareti