Fadıloğlu Zekiye Karataş’ın evine konuk oldu

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu 71 yaşındaki Zekiye Karataşın evine konuk oldu. Karataş kendisine sağlanan hizmetler dolayısıyla Başkan Rıdvan Fadıloğluna teşekkür etti.

Yaşlıları sık sık ziyaret ederek onlara moral olan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu son olarak Fevzi Paşa Mahallesinde ikamet eden 71 yaşındaki Zekiye Karataşın evine misafir oldu. Şehitkamil Belediyesi tarafından yaşlılara sağlanan hizmetlerin önemini anlatan Zekiye Karataş tüm ihtiyaçlarının karşılanmasının kendisini çok memnun ettiğini ifade etti.

BAŞKANIMIZI ÇOK SEVİYORUM

Ziyarette konuşan Zekiye Karataş Ben Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlundan çok memnunum. Allah Başkanımızdan bin kere razı olsun. Başkanımızı çok seviyorum. Başkanımız bize her türlü hizmeti sunuyor. Daha ne yapsın. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

YAŞLILARIMIZIN DUASI EN BÜYÜK ÖDÜL EN BÜYÜK HEDİYEDİR

Ziyaret sonunda açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Bugün Zekiye teyzemizi ziyarete geldik. Zekiye teyzemiz yalnız yaşıyor. Kendi yaşantısını idame ettirmeye çalışıyor ama sağlık problemleri olduğu için de hareket etmede biraz zorluk yaşıyor. Sağ olsun Vefa Hizmeti projemizde görevli arkadaşlarımız belirli aralıklarla gelip Zekiye teyzemizin ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Biz de gelip Zekiye teyzemizin bir çayını içmek istedik. Sağ olsun bizi misafir etti.

Allah kendisinden razı olsun. Eşi yaklaşık 20 yıl önce rahmetli olmuş. Allah cennetinde buluştursun inşallah. Allah sağlık sıhhat versin. Biz büyüklerimizin duasına talibiz. Yaşlılarımızın duası bizim için en büyük ödül en büyük hediyedir. Bugün Zekiye teyzemizin hayır duasını aldık. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin ifadelerini kullandı.

BASIN AÇIKLAMASI 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1868551/fadiloglu-zekiye-karatasin-evine-konuk-oldu