GKV Özel Okullarında Noterli Ön Kayıt Heyecanı

Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulunda bu yıl birinci sınıfa başlayacak öğrencilerle ilgili düzenlenen tanıtım toplantısının ardından noter huzurunda kura çekilerek öğrencilerin ön kayıt sıra numarası alması sağlandı. Yoğun ilgi gören tanıtım programında 2019-2020 eğitim öğretim yılında birinci sınıf okutacak öğretmenlerle veliler de bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Anadolunun en köklü eğitim kalesi niteliğini taşıyan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen tanıtım toplantısında veliler heyecanla GKV Özel Okullarının eğitim vizyonunu izledi. Bu yıl ilk kez ilkokula başlayacak öğrenciler için noter huzurunda yapılan ön kayıt sıra kura çekiminin de yapıldığı toplantıda öğrenciler kadar velilerin de heyecanları gözlerinden okunuyordu.

GKV Özel Anaokulunda okul öncesi dönemlerini tamamlayarak ilkokula doğru adım atacak olan öğrenci velilerinin katılımları ile  noter huzurunda kayıt süreci ve birinci sınıf öğretmen tanıtımlarına yönelik düzenlenen toplantı büyük ilgi gördü. Tanıtım toplantısına GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcıları Can Hoşcan İsmet Tiryaki GKV Özel Okulları Yabancı Diller Direktörü Cristina Gültekin GKV Özel Liseleri Müdürü Mehtap Özdemir GKV Özel İlkokul ve Ortaokul Müdürü Abdullah Dağlı GKV Özel Anaokulu Müdürü Gökçen Bulut ve GKV Özel Anaokulu öğrenci velileriyle çok sayıda davetli katıldı. GKV Özel Okullarının Anadolunun en köklü eğitim kurumları arasında yer aldığını ifade eden GKV Özel İlkokulu Müdürü Abdullah Dağlı ve GKV Özel Anaokulu Müdürü Gökçen Bulut 2019-2020 eğitim öğretim yılında uygulanacak eğitim-öğretim programları hakkında bilgiler verdiler.

Öğrencilerin ilkokul birinci sınıfa kayıtlarıyla ilgili izlenecek süreçle ilgili de velilere bilgiler verilmesinin ardından GKV Özel İlkokulu Sınıf Öğretmenleri Fidan Yanık Gülnur Şimşek Hilal Yıldız Serpil Katı Sevdal Dağlı ve Suzan Özaslana  özverili çalışmaları ve emeklerinden dolayı günün anısına çiçek takdim edildi. Yapılan konuşmalar ve tanıtım programının ardından GKV Özel İlkokulu Kayıt Komisyon Üyeleri ve Gaziantep 3. Noteri Ali Polat huzurunda ön kayıt sıra kura çekimi yapıldı.

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1881576/gkv-ozel-okullarinda-noterli-on-kayit-heyecani