Simitçi vazgeçmiyor... 17 kere intihar etti

İntihar etmeyi alışkanlık haline getiren ve bugüne kadar 16 kez intihar girişiminde bulunan Simitçi İbrahim 17. denemesinde bir hastanenin çatısına çıktı...

Simitçi İbrahim A.adlı şahıs, polis ekiplerinin uzun süren çabası sonucu intihardan vazgeçirildi. 


İntihar, dün saat 15.30 sıralarında Sarıyer Merkez Mahallesi’nde bulunan Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nin çatısında meydana geldi.

Daha önce İstanbul’un çeşitli ilçelerinde 16 kez intihar girişiminde bulunan ve vatandaşlardan çeşitli yardımlar talep eden simitçi İbrahim A., 17’inci intihar girişimini Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nin çatısında gerçekleştirdi.

Şahsın çatıya çıktığını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine İtfaiye, 112 sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Hastane çatısında intihar girişimi olduğunu öğrenen hastanedeki bazı hastalar ise panikle dışarıya çıktı.

Bölgeye gelen itfaiye ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alarak, şahsın atlama ihtimaline karşı çatının alt kısmına havalı minder serdi.


“Simitçi zaman zaman çatıdan sarktı” 
Bir polis memuru çatıya çıkarak simitçi İbrahim A.,’yı intihardan vazgeçirmeye çalıştı. İntihar girişiminde bulunan İbrahim A., ise zaman zaman çatıdan sarkarak polise ve çevredekilere panik dolu anlar yaşattı. Polisin bir saatlik çabası sonucu simitçi İbrahim A., intihar etmekten vazgeçerek polise teslim oldu.

İHA

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1883552/simitci-vazgecmiyor-17-kere-intihar-etti