Şahinbey'e borcunuz varsa PTT'ye yatırabilirsiniz

Şahinbey Belediyesi PTT ile emlak çevre temizlik ilan ve reklam vergilerinin PTT gişelerinden ödenebilmesi için protokol imzaladı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep PTT Baş Müdürü Zekai Özkan arasında imzalanan protokol sonrasında vatandaşlar belediye binasına gelmeden vergilerini en yakın PTT şubelerinden yatırabilecekleler.

VATANDAŞIMIZ BELEDİYE BİNASINA KADAR YORULMAYACAK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu vatandaşın işini kolaylaştırmak adına bir çalışmaya daha imza attıklarını belirterek Şahinbey Belediyesi olarak Gaziantep PTT Baş Müdürlüğümüz ile protokol imzaladık. Bundan sonra Gaziantepteki tüm PTT şubeleri Şahinbey Belediyemiz adına vergi tahsilatı yapabilecek. Vatandaşlarımız belediyemize yatırdığı emlak çevre temizlik ilan ve reklam vergilerini belediye binamıza gelmeden tüm PTT şubelerine yatırabilecekler. Bu iş birliğinden dolayı PTT Baş Müdürümüze teşekkür ediyorum dedi.

TÜRKİYE GENELİNDEKİ TÜM ŞUBELERDEN BORÇLARINI YATIRABİLİRLER

Gaziantep PTT Baş Müdürü Zekai Özkan il dışındaki vatandaşlarında Şahinbey Belediyesine olan borçlarını Türkiyenin her yerindeki PTT şubelerinden ödeyebileceklerini belirterek Şahinbey Belediyemizle imzalamış olduğumuz vergi tahsilatı protokolünün Şahinbey İlçemize ve Gaziantepimize hayırlı olmasını diliyorum. İmzalanan protokolle Vatandaşlar Şahinbey Belediyesine olan vergi borçlarını tüm Türkiye gelenelindeki postanelerden yapabilecekler. Gaziantep dışında yaşayan vatandaşlar online olarak ödemelerini yapabileceklerdir. Şahinbey Belediyemizle aramızda imzalanan bu protokolün hayırlı olmasını diliyorum dedi. dedi.

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1894047/sahinbeye-borcunuz-varsa-pttye-yatirabilirsiniz