Şehit aileleri dernek başkanı Ejder Demir'e böyle seslendi

Gaziantep'te faaliyet gösteren Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı, MHP'den ayrılıp İP'e geçen ve ardından Millet İttifakının Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ejder Demir'e seslenerek sitem etti... 

Gaziantep Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şehit aileleri dernek başkanı Hamza Bayındır, Ejder Demir'e yönelik “Sürüden ayrılanı kurt kapar” dedi. 

Gaziantep Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hamza Bayındır, , “Bir kısım terör yanlıları Türkiye’nin karşısına geçmiş, Türkiye’yi bölmek devirmek istiyorlar.Terörle yürüyen insanlar parayla her şeyi satar. MHP Ejder Demir için olumlu bir partiydi, keşke başka partiye geçmeseydi, yanlış yola girmeseydi. Yanlış yolda giden yanılır. Yarın öbür gün bunlar yanıldığını anlayacak. Bir şehir ailesi olarak Ejder Demir’e yanlış yolda olduğunu söylüyorum. Dere ayrılırsa göl veya deniz olmaz. Birlik beraberlik olursa göl haline gelir, Deniz haline gelir. Ama küçük bir dere ne bir yeri sulayabilir ne bir şey yapabilir. Onun için keşke ayrılmasaydı. Çünkü sürüden ayrılanı kurt kapar” diye konuştu. 

Bayındır, önceki gün şehit ve gazi dernekleri ile yaptıkları ortak açıklamada Cumhur İttifakı'nın adayı Fatma Şahin'i desteklediklerini açıklamıştı. 

iha

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1902367/sehit-aileleri-dernek-baskani-ejder-demire-boyle-seslendi