Keşke 10 tane daha SANKO olsa

SANKO iş dünyasının saygın yayın organı Ekonomist dergisince gerçekleştirilen Anadolu 500 araştırmasında listede en çok şirketi bulunan grup ödülü aldı.

İstanbul Shangrila Otelde düzenlenen törene Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli araştırmanın sponsoru TEBin Genel Müdürü Ümit Leblebici ve listede yer alan şirketlerin yöneticileri katıldı.

Anadolu 500 araştırmasında 12 şirketle listede en çok şirketi bulunan grup ödülü Capital ve Ekonomist dergileri Yayın Direktörü Rauf Ateş tarafından SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğluna takdim edildi.

SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu İhracatı En Yüksek Şirketler kategorisinde 5. Sırayı alan Sanko Dış Ticaretin ödülünü TEB Genel Müdür Yardımcısı Gülümser Özgün Hendenden aldı.

Çalışan Sayısı En Yüksek 2. Şirket ödülü Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu tarafından SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ertuğrul Konukoğluna sunuldu.

SANKO ŞİRKETLERİ ZİRVEDE

Sanko Tekstil Sanko Dış Ticaret Sanko Pazarlama Çimento Çimento ve Beton Süper Film Ambalaj Tech Data Bilgisayar Sistemleri Sayınlar Gıda Maddeleri Sanko Enerji Başak Traktör MST İş ve Tarım Makinaları Bartın Çimento ve Sanko Rüzgâr Enerjisi SANKO Holdingin flamasını Anadolu 500ün zirvesinde dalgalandırma başarısı gösterdi.

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1904083/keske-10-tane-daha-sanko-olsa