Özdilek Ev Tekstili’nden Sadelik Koleksiyonu

Son yıllarda tüm dünyada güçlü bir trend ve yaşam tarzı haline gelen sadelik ve doğallık temasından yola çıkılarak hazırlanan Sadelik Koleksiyonundaki ürünlerde yumuşak ve pastel tonlar yer alıyor. Doğayla birleşerek natürel bir çerçeve oluşturan Sadelik Koleksiyonu Soft Linen deseni ile karşımıza çıkıyor.

Dokunmuş hissi veren futuristik ve klasik detayları yumuşak dokusuyla birleştiren ürün doğa esintisini yatak odalarına taşıyor. Soft Linen deseni  pembe pudra bej lila ve mint renk paleti ile doğanın buğulu detaylarını evinizde hissetmenizi sağlıyor.

Özdilek Ev Tekstili Sadelik Koleksiyonu ile birlikte sunduğu SADEM ODA KOKULARI ile de oldukça iddialı. Sadem Ciauro Mint ve Sadem Sail oda kokuları şık tasarım şişeleri ile ortamlarınıza dekoratif bir dokunuş katarken kokuları ile de büyülüyor. Sadem Ciauro Mint odunsu ve tazelik içeren kokusunu ortamlarınız ile buluştururken Sadem Sail ise turunçgil ve floral ailesinin notaları ile her an doğayla iç içeymiş hissini veriyor.

Sadelik Koleksiyonu ürünlerini ve Sadem oda kokularını ÖZDILEK MAĞAZALARINDAN ve Özdilek çevrim içi alışveriş sitesi ÖZDILEKTEYIM.COMDAN temin edebilirsiniz.

FIYATLAR:

Özdilek Soft Linen Nevresim Takımı:  39995 TL Sadem Ciauro Mint Oda Kokusu: 79 TL Sadem Sail Oda Kokusu: 79 TL

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1904202/ozdilek-ev-tekstilinden-sadelik-koleksiyonu