“Daha yapılacak çok işimiz var”

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu açılışı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Şehitkamil Sanat Merkezinde Gaziantep Ticaret Odası temsilcilerini misafir etti. GTO temsilcilere ŞSMnin niteliklerini anlatan Başkan Fadıloğlu Göreve geldiğimiz günden beri yaşanabilir kentler sıralamasında Gaziantepi nasıl daha yukarılara çıkarabiliriz düşüncesiyle çalıştık. Daha yapılacak çok işimiz var dedi.

Geniş katılımlı bir törenle geçtiğimiz günlerde halkın hizmetine sunulan Şehitkamil Sanat Merkezinin ŞSM son konukları Gaziantep Ticaret Odası GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım yönetim kurlu üyeleri ve temsilcileri oldu. GTO temsilcileriyle birlikte ŞSMyi gezen ve yapıyla ilgili teknik bilgi paylaşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu daha sonra yaptığı sunum eşliğinde programa katılanları Şehitkamile yapılacak yeni hizmetlerle ilgili bilgilendirdi.

KAYNAKLARI YERİNDE VE VERİMLİ KULLANMAK LAZIM

Sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin fikir öneri ve taleplerinin kendileri açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu GTO temsilcilerine hitaben şunları söyledi:

Şehitkamil Sanat Merkezi Gaziantepin kültür ve sanat hayatına katkı koyacaktır. Göreve geldiğimiz günden beri yaşanabilir kentler sıralamasında Gaziantepi nasıl daha yukarılara çıkarabiliriz düşüncesiyle çalıştık. Tabi bu durum imkanlarla doğru orantılı bir durum. Kaynak bulacaksınız proje yapacaksınız uygulamaya geçireceksiniz bunların ötesinde de sürdürülebilir kılacaksınız. Bugüne kadar bile bile hata yapmamaya gayret gösterdik.

Tamamen adalet ilkesinden şaşmadan teraziyi hassas dengeli şekilde kullanmak adına elimizden gelen gayreti gösterdik. Biz milletimize efendi değil hizmetkar olmak için çalışıyoruz. Daha yapılacak çok işimiz var. Ancak kaynakları yerinde ve verimli kullanmak lazım. İnşallah halkımızdan aldığımız destekle daha nitelikli projeleri hizmete geçireceğiz. Her biriniz bizim için birer göz ve müfettişsiniz. Bizim göremediğimiz noktalar var. Eleştireceğiniz noktalar varsa ben bunları dinlemek istiyorum. Bizim yaptığımız işleri anlatmamızdan çok sizin gördüğünüz eksikliklere çözüm üretebilirsek kendimizi başarılı sayarız.

ŞEHİTKAMİL SANAT MERKEZİ ŞSM

ŞSM Gaziantepin sosyal kültürel ve sanat hayatı için yeni bir renk oldu. Toplam 14 bin 600 metrekare kapalı alana sahip ŞSM içerisinde 400 kişilik konser salonu sanat galerisi VİP salonu 7 adet musiki eğitim salonu 120 metrekare prova salonu 3 adet kulis 4 adet el sanatları atölyesi 7 adet müzik aletleri depolama alanı  5 adet idari büro 240 kişilik açık amfi ve fuaye alanı bin 700 metrekare teras ve açık sergi alanları kütüphane E-Kütüphane kafeterya 2 katlı 250 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1930368/daha-yapilacak-cok-isimiz-var