Uzer için ilk istifa sinyali Şahin'den geldi

Günlerdir Gaziantep'in gündeminden düşmeyen ve büyük tepki toplayan skandal sözlerle ilgili tartışmalar devam ederken gelinen son noktayı Başkan Şahin açıkladı...

Gaziantep'te günlerdir konuşulan "Şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" lafı tartışılmaya devam ediyor. Dün akşam saatlerinde konu ile ilgili ilk kez konuşan Fatma Şahin, cümlenin kabul edilemez olduğu şeklinde kısa bir açıklama yapmıştı.

Dün gece CNN Türk kanalınıda yayınlanan bir programa katılan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Fatma Şahin sorulan bir soru üzerine talihsiz sözleri sarf eden milletvekili Ahmet Uzer için ilk istifa sinyalini verdi.

CNN Türk kanalınıda yayınlanan programın sunucusu "aynı ortamda siz de vardınız neden tepki vermediniz" şeklindeki sorusuna "Böyle bir şey asla kabul edilemez, o gürültü ve heyecan ortamında duymam mümkün değildi, ben dahil herkes ertesi gün sosyal medyadan duyduk. Şok oldum, inananamadım, kesinlikle haddini aşan bir cümledir ve gereği mutlaka yapılacaktır" dedi

Bu açıklamanın ardından Gaziantep Ak parti milletvekili Ahmet Uzer'in önümüzdeki günlerde istifa edebileceği iddia edildi..

Haber merkezi

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/1931206/uzer-icin-ilk-istifa-sinyali-sahinden-geldi