Sani Konukoğlu futbol turnuvası

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği TÜFAD tarafından düzenlenen 11inci Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası sona erdi. Turnuvaya sponsor olan SANKO Holdinge teşekkür plaketi verildi.

Hasan Doğan tesislerinde düzenlenen ve Gaziantepi ziyaret eden Güney Korenin Seongnam kenti belediye başkan vekili Hankyu Leenin de katıldığı törende konuşan TÜFAD Şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu etkinliğin bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları dikkate alınarak tarihlendiğini söyledi.

Savcılıoğlu Turnuvaya katılan çocuklara ailelerine antrenörlere Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü ve personeline Milli Eğitim İl ve İlçe Müdürlerimize turnuvanın 11 yıldır yapılmasına vesile olan SANKO Holdinge ve Konukoğlu Ailesine Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahine TÜFAD Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu ve üyelerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla bu tür etkinliklerle daha sık bir araya geleceğiz diyen Savcılıoğlu şunları kaydetti:

Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler. Çocuğun ve Futbol Topunun Olduğu Her Yerde TÜFAD Olacaktır sözünden ilham alarak etkinlikleri sıklaştıracağız. Bu vesile ile çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Kutlarız.

Konuşmaların ardından TÜFAD Şube Başkanı İsmet Savcılıoğlu ve Gaziantep Futbol İl Temsilcisi Vahdettin Balsu tarafından turnuva ana sponsoru SANKO Holding adına SANKO Basın Yayın Müdürü Cengiz Halil Çiçeke plaket takdim edildi.

Bu arada Tüm Takımlar Şampiyon sloganı ile düzenlenen turnuvaya katılan Gaziantepteki okullardan 21 takıma kupa 315 sporcuya madalya ve sertifika sunuldu.

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/2478864/sani-konukoglu-futbol-turnuvasi