GKV Eaquals Uluslararası Konferansı’nda..

İspanyanın Madrid kentinde düzenlenen EAQUALS Uluslararası Konferansına Gaziantep Koleji Vakfı Yabancı Diller Bölüm Başkanı Cristina Manea Gültekin katılarak İngilizce öğretme ve öğrenmede yeni eğilimlerin ve metodolojiler hakkında ki görüşlerini aktardı. Uluslararası platformlarda yer almanın gerek Türkiye gerek Gaziantep ve GKV için önemli olduğunu ifade eden Gültekin konferansın başarılı geçtiğini ifade etti.

Gaziantep Kolej Vakfı Yabancı Diller Bölüm Başkanı Cristina Manea Gültekin İspanyanın Madrid kentinde düzenlenen EAQUALS Uluslararası Konferansına katılarak İngilizce öğretme ve öğrenmede yeni eğilimlerin ve metodolojiler hakkında ki görüşlerini aktardı. Konferansın başarılı geçtiğini ifade eden Gaziantep Kolej Vakfı Yabancı Diller Bölüm Başkanı Cristina Manea Gültekin EAQUALS yabancı dil eğitiminde mükemmellik sağlayan kar amacı gütmeyen uluslararası bir akreditasyon organizasyonudur.

Bu konferansta Gaziantep Kolej Vakfının CPD programı hakkında başarılı bir sunum yaptık. 30 ülkeden profesyonel delegeler İngilizce öğretme ve öğrenmede yeni eğilimlerin ve metodolojilerin tartışıldığı bu konferans bizim açımızdan da başarılı geçti. Yeniliklerin kurumlarımızda uygulanması yönünde çalışmalarımızı başlattık dedi.

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/2481636/gkv-eaquals-uluslararasi-konferansinda