Ankasspor teknik ekibini belirledi.

Gaziantep'i Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Gaziantep Ankasspor 2019 2020 sezonunda teknik ekibini belirledi.

Bordo Mavili ekibi geçen sezon ligde 4üncü sıraya taşıyan Teknik Direktör Salih Karalar ve yardımcıları yeni sezonda da takımlarının başında olacaklar.

Gaziantep Ankassporda 4üncü sezonunu geçirecek olan Salih Karaların yardımcılıklarını yine Mehmet Ali Karalar İlker Yalçın ve kaleci antrenörü İbrahim Erzin yapacaklar.

ÇITAMIZI YÜKSELTECEĞİZ

Geçen sezonun sona ermesinin hemen ardından teknik direktörleri Salih Karalar ile yaptıkları görüşmede yeni sezonda da birlikte hareket etme talebini ilettiklerini söyleyen Gaziantep Ankasspor kulüp başkanı Alaettin Atalar Salih hocamız ve ekibi bu zamana kadar görevlerini en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde oldular. İlk defa mücadele ettiğimiz BAL ligini üst sıralarda tamamlamamanın mutluluğunu yaşadık. Yeni sezonda da düzenimizi bozmak istemedik. Bu sezon çıtamızı biraz daha yukarıda tutarak şehrimizi yine başarılı bir şekilde temsil etmenin planlarını yapıyoruz. Öncelikli olarak teknik ekip ile anlaşma sağladık. İnşallah 2019 2020 sezonunda da başarılı oluruz dedi.

HERKES GÖREVİNİ YAPIYOR

Başta kulüp başkanı Alaettin Atalar olmak üzere yönetim kuruluna yeni sezonda da kendisi ve ekibine güvenerek bir kez daha görev verdiklerinden dolayı teşekkür eden Gaziantep Ankasspor teknik direktörü Salih Karalar Bu güzide kulüpte göreve başladığım günden bu yana yönetim kurulumuz gerçekten üstüne düşen görevi kusursuz bir şekilde yaparak başarılı bir takım oluşmasında önemli etken oldular. Tabi ki böyle bir kulüpte de büyük bir memnuniyetle görev yaparız.

Geride kalan 3 sezonda biz burada bir aile ortamını oluşturduk. Karşılıklı güvenin yanı sıra yönetim kurulumuz sadece kendi üzerine düşen görevi biz teknik ekip olarak üzerimize düşeni ve futbolcularımız da kendilerine düşen görevi yaparken kimsenin bir başkasının işine müdahil olmaması elde edilen başarıda ana etken oldu. Aynı düzen içerisinde yolumuza devam ederken yeni sezon da Gaziantepi daha başarılı bir seviyeye taşımak ve hatta olabilirse takımımızı 3üncü lige çıkartmak istiyoruz. Tabi bunlar birazda kader kısmet işidir. Biz çalışmalarımızı en iyi şekilde yapıp sonuca bakacağız açıklamasını yaptı.

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/2849639/ankasspor-teknik-ekibini-belirledi