Büyükşehirden Gazianteplilere ulaşım jesti

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde 17.00-00.00 saatleri arasında 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenecek anma etkinliklerine katılmak isteyen vatandaşlara toplu taşıma hizmetlerini ücretsiz sunacak.

Türkiye F16larla koca tanklarla silahlarla tam 3 yıl önce demokrasiyi kesintiye uğratmak isteyen karanlık güçlere karşı halkın eşsiz kahramanlığıyla yazılan destanı yeniden Dünyaya duyuracak. Fetullahçı Terör Örgütünün FETÖ 15 Temmuzdaki darbe girişiminin üçüncü yılı dolayısıyla tüm Türkiyede olduğu gibi Gazi şehirde de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününe özel hazırlıklar tamamlandı.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahinin talimatıyla Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gaziantep Ulaşım AŞ GAZİULAŞ  15 Temmuzda vatandaşların şehir merkezine daha rahat gelebilmesi amacıyla otobüs ve tramvayları ücretsiz yapacak.

SES SANATÇISI YILDIZDOĞAN SAHNEYE ÇIKACAK

Öte yandan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı çerçevesinde ses sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan saat 22.00da 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sevilen şarkılarını seslendirecek demokrasi aşığı Gazianteplilere unutulmaz bir gece yaşatacak. Konserin hemen ardından saat 23.00da Payitaht Abdulhamid dizisinin Tahsin Paşası Bahadır Yenişehirlioğlu söyleşi etkinliği düzenleyecek.

BASIN BÜLTENİ 

- Gaziantep Haberleri | Gaziantep Son Dakika Haberleri | Yerel Haberler, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.gaziantepinhabercisi.com/haber/2856983/buyuksehirden-gazianteplilere-ulasim-jesti